fbpx

1. Prieš atvykstant Jūsų pasisamdytai komandai, būtinai susipakuokite visus smulkius daiktus, iškraustykite spintas, sekcijas, sofas-lovas. Skirtingų rūšių daiktams skirkite skirtingas dėžes. Drabužius galite pakuoti ir į maišus. Rekomenduojame kiekvieną pakuotę pažymėti, kas jos viduje.
Jeigu numanote, kad Jums prireiks dėžių, praneškite perkraustymo kompanijai iš anksto.

2. Mes tikime, kad esate sveiki ir stiprūs klientai, tačiau primename, kad rekomenduojama vyrams kelti ne didesnį nei 15 kg svorį, o moterims – ne didesnį kaip 10 kg.

3. Gyvūnams persikraustymas taip pat gali sukelti stresą. Pasirūpinkite iš anksto transportavimo krepšiu augintiniui arba augintinį supažindinkite su naująją gyvenamąja vieta gerokai anksčiau prieš kraustymąsi.

4. Jeigu Jums reikės kartoninių dėžių kraustantis – pasakykite tai užsisakant perkraustymo paslaugas. Dėžes galime atvežti ir anksčiau.
Stiklinius daiktus pakuokite į laikraščius, popierius. Didesnius dūžtančius daiktus apvyniokite pledu ar drabužiais, o pakuotę būtinai pažymėkite.

5. Jeigu atsikraustėte į naujus namus, o ten senieji šeimininkai paliko visą antikvariatą – senų sofų, spintų ir panašiai, nepalikite tokių daiktų prie šiukšlių konteinerių – įprastinės šiukšliavežės nėra pritaikytos tokioms stambiagabaritinėms atliekoms, aplinkosaugininkai linkę kažką nubausti, o naujosios kaimynės turės ką apkalbėti ateinantį ketvirtį amžiaus :(
Be to, palikę tokias atliekas namų kieme galite tikėtis, kad toks “turtas” “puoš” Jūsų aplinką ne vieną mėnesį. Geriau išsikviesti komandą, kuri išvežtų šį antikvariatą.

Kiek man kainuos paslaugos?
Paprastai vieno kambario butą perkraustyti užtrunka 1-2 valandas.
Dviejų kambarių butas – 2-3 valandas.
Trijų kambarių butas – 3-4 valandas.
Valandų skaičius priklauso nuo aukšto, šeimininko pasirengimo kraustymuisi, baldų dydžio ar sudėtingumo.